Jūsų vartai į tvarų medienos prekybos pasaulį

Prekyba aukščiausios kokybės mediena ir jos gaminiais iš viso pasaulio

Apie Mus

Sveiki atvykę į Way2timber, lyderį medienos importo, eksporto ir didmeninės prekybos srityje.

Mes specializuojamės medienos ir jos gaminių prekyba.Turime platų partnerių tinklą visame pasaulyje, tai leidžiant mums gauti geriausius kietmedžius ir minkštas medžio rūšis iš atsakingai tvarkomų miškų. Ar esate architektas, statybininkas ar menininkas, mes stovime kaip jūsų patikimas partneris, jūsų projektų įgyvendinimui.

Griežtos testavimo procedūros yra mūsų veiklos pagrindas, kur mes kruopščiai vertiname mūsų medžio produktų ilgaamžiškumą, stiprumą ir bendrą kokybę. Mūsų ekspertų komanda naudoja pažangius testavimo metodus, užtikrinant, kad kiekvienas partijos gaminys atitinka ir viršija pramonės keliamus standartus, garantuojant, jog mūsų klientai gauna aukščiausios kokybės medieną.

Tvarumas yra mūsų verslo pagrindas. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, kurie laikosi atsakingos miškininkystės praktikų, užtikrindami, kad mediena, kurią siūlome, būtų etiškai gaunama ir prisidėtų prie saugomų ekosistemų išsaugojimo. Prioritetą teikdami kokybei ir tvarumui kiekviename mūsų tiekimo grandies žingsnyje, siekiame klientams teikti medienos produktus, kurie ne tik atitiktų jų specifikacijas, bet ir atitiktų jų aplinkosaugines vertybes.

Paslaugos

Importas

Importuojame kokybišąk medieną iš viso pasaulio. Mūsų atsidavęs kolektyvas kruopščiai naršo pasaulines rinkas, siekdami gauti aukščiausios kokybės medieną ir medienos produktus už prieinamą kainą.

Exportas

Eksportuojame įvairaus medžio ir medienos gaminius, įskaitant medį, fanerą, MDF, OSB, furniruotą fanerą, medienos sijas, lentas, stulpus, stiebus.

Prekyba

Didmeninė ir mažmeninė prekyba, statybininkams, plėtotojams ir pardavėjams, atsižvelgdami į statybos pramonės įvairiapusius poreikius. Mūsų platus produktų asortimentas apima medieną, fanerą, MDF, OSB, furniruotę, medienos sijas, lentas, stulpus, stulpelius ir daug daugiau.

Jūsų Patikimas
Medienos Tiekėjas

Mūsų Rezultatai

Partnerių visame pasaulyje
0
Įgyvendintų užsakymų per metus
0
Didelis medienos ir jos gaminių pasirinkimas
0
Kodėl mes?

Patikimo tiekėjo pasirinkimas yra būtinas sėkmingam verslui

Mes turime platų aukštos kokybės medžio produktų asortimentą, kuris tiesiogiai gaunamas iš patikimų tiekėjų. Tai užtikrina, kad mūsų klientai gauna geriausius produktus konkurencingomis kainomis.

Rinkdamiesi mus kaip savo patikimą partnerį ir patirkite kokybės, patikimumo ir išskirtinės aptarnavimo sinergiją visiems jūsų projektų poreikiams.

Adresas:

Žemaitės g. 6, 57191 Kėdainiai

Telefonas:

+37067596779

El.paštas

info@way2timber.com

Darbo laikas:

Pr - Pn:
09:00 - 16:00

Scroll to Top